2023 Сезон Mls Nycfc United Березня 2023 Року Нью Йорк — стокове фото
Тільки для редакційного використання

2023 сезон MLS: NYCFC vs DC United. 18 березня 2023 року, Нью-Йорк, США: 2023 MLS Регулярний футбольний матч сезону між "Нью-Йорк Юнайтед" і "Нью-Йорк Юнайтед". NYCFC виграв 3-2. — Стокова редакційна фотографія

— Фото від thenews2.com

Та сама серія:

MLS Regular Season 2023: New York FC проти Columbus Crew. 17 червня 2023 року, Нью-Йорк, США: Габріель Сегал з Нью-Йорка забив гол і відзначився своїм голом у футбольному матчі між клубом "Нью-Йорк" і "Колумбус Крю", чинному для Східної конференції.
Mls Regular Season 2023 New York Проти Columbus Crew Червня — стокове фото
2023 MLS Регулярний сезон: NYCFC проти Inter Miami CF. 11 березня 2023 року, Нью-Йорк, США: домашній дебют для 2023 MLS Регулярний футбольний матч сезону між NYCFC і Inter Miami CF на стадіоні Янкі в Нью-Йорку..
2023 Mls Регулярний Сезон Nycfc Проти Inter Miami Березня 2023 — стокове фото
Серпня 2021 Року Бронкс Нью Йорк Сша Футбольний Матч Між — стокове фото
2021 Фінал Кубка Ліги: NYCFC vs Pumas. 11 серпня 2021 року Бронкс Нью-Йорк, США: Футбольний матч між NYCFC і Пумасом UNAM дійсний для чвертьфіналу Кубка Ліги 2021 року на стадіоні "Янкі" в Бронксі, Нью-Йорк.,
2021 Фінал Кубка Ліги Nycfc Pumas Серпня 2021 Року Бронкс — стокове фото
2023 MLS Регулярний сезон: Нью-Йорк проти Нової Англії Революція. 03 червня 2023 року, Нью-Йорк, США: Матч між Нью-Йорком і Нью-Інгленд Революшн, дійсний для Major League Soccer (MLS) Східна конференція, на стадіоні Янкі в Нью-Йорку.
2023 Mls Регулярний Сезон Нью Йорк Проти Нової Англії Революція — стокове фото
NYCFC Won 2022 Audi MLS Cup Playoffs Round 1 between проти Inter Miami CF. 17 жовтня 2022, Нью-Йорк, США: NYCFC виграв 2022 Audi MLS Cup Playoffs Round 1 проти Inter Miami CF 3-0 на Кіті Філд в Короні, Нью-Йорк. Тх
Nycfc Won 2022 Audi Mls Cup Playoffs Проти Inter Miami — стокове фото
2023 MLS Регулярний сезон: Нью-Йорк проти "Колумбус Крю". 17 червня 2023 року, Нью-Йорк, США: Футбольний матч між Нью-Йорком і "Колумбус Кру", дійсний для Major League Soccer (MLS) Східна конференція, на стадіоні "Янкі" в Нью-Йорку.
2023 Mls Регулярний Сезон Нью Йорк Проти Колумбус Крю Червня — стокове фото
Copa America Semifinal: Argentina and Colombia. 6 липня 2021, Бразиліа, федеральний округ, Бразилія: Святкування м'яча, забитого Лаутаро Мартінесом, з Аргентини під час футбольного матчу між Аргентиною і Колумбією.
Copa America Semifinal Argentina Colombia Липня 2021 Бразиліа Федеральний Округ — стокове фото
(Copa Libertadores Round of 16: Palmeiras and Universidad Catolica 21 липня 2021 року в Сан-Паулу (Бразилія): Футбольний матч між Палмейрасом і Універсідадом Католікою, дійсний для 16-го раунду Кубка Лібертадорес, який відбувся на стадіоні "Аллянц Парк" в Сан-Пау.
Copa Libertadores Palmeiras Universidad Catolica Липня 2021 Року Сан Паулу — стокове фото
Чемпіонат Бразилії з футболу: Атлетіко Паранаенсе проти Форталези. 5 жовтня 2022, Курітіба, Парана, Бразилія: Футбольний матч між Атлетіко Паранаенсе і Форталеза, дійсний для 30-го туру бразильського чемпіонату з футболу, який відбувся на Arena da Baixada
Чемпіонат Бразилії Футболу Атлетіко Паранаенсе Проти Форталези Жовтня 2022 Курітіба — стокове фото
Чемпіон Бразилії з футболу 3-й дивізіон: Манаус x Ferroviario-CE. 19 вересня 2021 року Манаус, Амазонас, Бразилія: Футбольний матч між Манаусом і Ферровіаріо-СЕ, дійсний для 17-го туру чемпіонату Бразилії з футболу 3-го дивізіону.
Чемпіон Бразилії Футболу Дивізіон Манаус Ferroviario Вересня 2021 Року Манаус — стокове фото

Інформація щодо використання

Ви можете використовувати роялті-фрі редакційну фотографію "2023 сезон MLS: NYCFC vs DC United. 18 березня 2023 року, Нью-Йорк, США: 2023 MLS Регулярний футбольний матч сезону між "Нью-Йорк Юнайтед" і "Нью-Йорк Юнайтед". NYCFC виграв 3-2." в особистих і некомерційних цілях за Стандартною ліцензією. Це стокове зображення може стати ілюстрацією для газетних і журнальних статей та публікацій у блозі. Зауважте, що редакційні стокові фотографії не можуть бути використані у рекламних або промо-матеріалах.

Ви можете придбати цю редакційну фотографію й завантажити її у високій роздільності до 4000x2667. Завантажено: 19 бер. 2023 р.