Бразильська Національна Футбольна Ліга Sao Paulo Brazil Soccer Match Brazil — стокове фото
Тільки для редакційного використання

Бразильська національна футбольна ліга: Sao Paulo, Brazil: Soccer match Brazil Championship — Стокова редакційна фотографія

— Фото від thenews2.com

Та сама серія:

Libertadores Soccer Cup - чвертьфінал: Atletico-MG vs Palmeiras. 3 серпня 2022, Белу-Орізонте, Мінас-Жерайс, Бразилія: Футбольний матч між Атлетіко-МГ і Палмейрасом, дійсний для чвертьфіналу Кубка футболу Лібертадорес, який відбувся на стадіоні "Мінейро".
Libertadores Soccer Cup Чвертьфінал Atletico Palmeiras Серпня 2022 Белу Орізонте — стокове фото
(Четвертий фінал чемпіонату Пауліста. 14 травня 2021 року Сан-Паулу, Бразилія: Пабло святкує, забивши 4-й гол Сан-Паулу під час матчу проти Ферровіарії, за чвертьфінал чемпіонату Пауліста, який відбувся в Морумбі.
Четвертий Фінал Чемпіонату Пауліста Травня 2021 Року Сан Паулу Бразилія — стокове фото
(Copa Sudamericana Round of 16: Gremio and LDU. 20 липня 2021 року, Порту-Алегр, Бразилія: Вандерсон, з Греміо під час футбольного матчу між Греміо і ЛДУ, дійсний для 16-го раунду Кубку Судамерикана 2021 року, що відбувся на Арені-ду-Греміо, в Порту-Алегрі.,
Copa Sudamericana Gremio Ldu Липня 2021 Року Порту Алегр Бразилія — стокове фото
Кубок Суламерикани: Sao Paulo vs Puerto Cabello. 18 квітня 2023 року, Сан-Паулу, Бразилія: Футбольний матч між Сан-Паулу і Пуерто-Кабелло, дійсний для другого етапу Кубку Судамерикана 2023 року, який відбувся на стадіоні Сісеро Помпеу-де-Толедо (Морумбі).)
Кубок Суламерикани Sao Paulo Puerto Cabello Квітня 2023 Року Сан — стокове фото
Кубок Бразилії: Internacional vs CSA. 11 квітня 2023, Порту-Алегре, Ріу-Гранді-ду-Сул, Бразилія: Футбольний матч між "Інтернасьйонал" і ЦСА, дійсний для третього етапу Кубка Бразилії 2023 року, "Кубок Бразилії", який відбувся на стадіоні "Бейра-Ріо".
Кубок Бразилії Internacional Csa Квітня 2023 Порту Алегре Ріу Гранді — стокове фото
Чемпіон Бразилії з футболу: "Корінтіанс" проти "Флуміненсе". 28 травня 2023 року. Сан-Паулу, Бразилія: Футбольний матч між "Корінтіанс" і "Флуміненсе", дійсний для восьмого туру чемпіонату Бразилії з футболу 2023 року, який відбувся на стадіоні "Нео-Куїміца Арена".
Чемпіон Бразилії Футболу Корінтіанс Проти Флуміненсе Травня 2023 Року Сан — стокове фото
Чемпіонат Бразилії з футболу: Греміо і Атлетіко Мінейро. 9 грудня 2021 року Порту-Алегре, Ріо-Гранді-ду-Сул, Бразилія. Святкування м'яча, забитого Дієго Соузою з команди Греміо, під час футбольного матчу між Греміо і Атлетіко Мінейру.
Чемпіонат Бразилії Футболу Греміо Атлетіко Мінейро Грудня 2021 Року Порту — стокове фото
Сан-Паулу, Бразилія - 07/13/2023 - COPA DO BRASIL / PALMEIRAS X SAO PAC - Девід, з Сан-Паулу, відзначає свою мету у матчі між Палмейрасом і Сан-Паулу, дійсну для другого матчу чвертьфіналу Кубка Бразилії, який відбувся в Альянц-Парку
Сан Паулу Бразилія 2023 Copa Brasil Palmeiras Sao Pac Девід — стокове фото
PORTO ALEGRE (RS), Brazil 06 / 25 / 2023 - Куябано намагається грати в нападі на команду з Ріо-Гранде-ду-Сул. Матч між Греміо і Корітібою, дійсний для дванадцятої Брасілейро, що відбувся на Арені до Греміо.
Porto Alegre Brazil 2023 Куябано Намагається Грати Нападі Команду Ріо — стокове фото
Чемпіонат Бразилії з футболу: Корінтіанці проти Форталези. 1 травня 2022 року Сан-Паулу (Бразилія): Футбольний матч між "Корінтіанс" і "Форталеза", дійсний для 4-го туру бразильського чемпіонату з футболу, що відбувся на Нео-Куїміца Арена в Сан-Паулу, в неділю (1).).
Чемпіонат Бразилії Футболу Корінтіанці Проти Форталези Травня 2022 Року Сан — стокове фото
Чемпіон Аргентини в Кубку Америки. 10 липня 2021 року Ріо-де-Жанейро (Бразилія): Аргентина святкує Кубок Америки після перемоги 1: 0 над Бразилією в футбольному матчі, що відбувся на стадіоні "Маракана" в Ріо-де-Жанейро в суботу вночі (10: 0).).
Чемпіон Аргентини Кубку Америки Липня 2021 Року Ріо Жанейро Бразилія — стокове фото
(Кубок Лібертадорес: коринтяни проти аргентинців Хуніорс. 19 квітня 2023 року Сан-Паулу (Бразилія): Футбольний матч між "Корінтіанс" і "Аргентіно Хуніорс", дійсний для другого раунду групового етапу "Конмебол Лібертадорес 2023 Кубок", який відбувся в Нео-Квіміці А.
Кубок Лібертадорес Коринтяни Проти Аргентинців Хуніорс Квітня 2023 Року Сан — стокове фото
Brazil Soccer Cup - чвертьфінал: Flamengo vs Athletico Paranaense. 27 липня 2022 року футбольний матч між "Фламенго" і "Атлетіко Паранаенсе", дійсний для першого матчу бразильського кубка з футболу - чвертьфіналу, який відбувся на стадіоні "Маракана" в Ріо-де-Жанейро.
Brazil Soccer Cup Чвертьфінал Flamengo Athletico Paranaense Липня 2022 Року — стокове фото