Гра проти Швеції Англії УЄФА Євро-2012 — стокове фото
Тільки для редакційного використання

Гра проти Швеції Англії УЄФА Євро-2012 — Стокова редакційна фотографія

Київ, Україна - 15 червня 2012 року: воротар Джо Харт Швеція (у червоному) бореться за м'яч з Глен Джонсон Англії під час їх УЄФА Євро 2012 гри 15 червня 2012 року у м. Київ, Україна

— Фото від katatonia82

Та сама серія:

Київ, Україна-11 червня 2012: Андрій Шевченко (R) бореться за м'яч з Андреас Гранквіст (C) і Ольз Меллберг зі Швеції під час своєї гри УЄФА Євро 2012 на Олімпійському стадіоні в Києві
УЄФА Євро 2012 футбол гра України проти Швеції — стокове фото
Київ, Україна - 24 червня 2012: Ешлі Янг з England (R) бореться за м'яч з Андреа Барцальї Італії під час їх УЄФА Євро 2012 чвертьфіналі гра на Олімпійському стадіоні у Києві
Гра Англія v УЄФА Євро 2012 чвертьфінал Італія — стокове фото
Ніцца, Франція - 22 червня 2016: Воротар Андреас Ісакссон Швеції (у червоному) в дії під час гри Uefa Euro 2016 року проти Бельгії в Allianz Riviera Stade de Nice, Франції
Ніцца Франція Червня 2016 Воротар Андреас Ісакссон Швеції Червоному Дії — стокове фото
LVIV, UKRAINE - JUNE 17, 2012: Німеччина (у білому) та данські гравці борються за м'яч під час гри УЄФА Євро-2012 на стадіоні "Львів Арена" у Львові. Німеччина перемогла 2: 1
Lviv Ukraine June 2012 Німеччина Білому Данські Гравці Борються Під — стокове фото
Київ, Україна - 26 травня 2018: Ліверпуль гравців святкувати після того, як забив гол під час гри УЄФА чемпіонів Ліга остаточний 2018 проти Реала стадіоні НСК «Олімпійський» в Києві
Київ Україна Травня 2018 Ліверпуль Гравців Святкувати Після Забив Гол — стокове фото
Київ, Україна - 1 липня 2012: фотографів сфотографувати УЄФА Євро 2012 Футбольний трофей (Кубок) під час фіналу гра між Іспанії та Італії в НСК Олімпійський стадіон на 1 липня 2012 року в м. Київ, Україна
УЄФА Євро 2012 Футбольний трофей (Кубок) — стокове фото
KYIV, UKRAINE - 26 травня 2018: Карім Бензема з Реала Мадрида реагує після забитого м'яча під час фінальної гри Ліги чемпіонів УЄФА 2018 проти "Ліверпуля" на НСК "Олімпійський". Реал Мадрид виграв 3: 1
Kyiv Ukraine Травня 2018 Карім Бензема Реала Мадрида Реагує Після — стокове фото
Київ, Україна - 19 червня 2012: Златан Ібрагімовіч Швеції (C) в дії під час Євро-2012 грі проти Франції на Олімпійському стадіоні у Києві
Гра проти Швеції Франції УЄФА Євро-2012 — стокове фото
Київ, Україна-11 червня 2012: Златан Ібрагімович зі Швеції (#10) бореться за м'яч з Євгеном Хачеріді з України під час проведення Євро-2012 гри на Олімпійському стадіоні в Києві
Київ, Україна-11 червня 2012: Златан Ібрагімович зі Швеції (L) бореться за м'яч з Анатолієм Тимощук України під час гри УЄФА Євро 2012 на Олімпійському стадіоні в Києві
Київ, Україна - 19 червня 2012: Ола Тойвонен Sweden (R) нападу під час Євро-2012 грі проти Франції на Олімпійському стадіоні у Києві
Київ, Україна-11 червня 2012: Андрій Воронін України (C) бореться за м'яч з Андреас Гранквіст у Швеції під час гри УЄФА Євро 2012 на Олімпійському стадіоні в Києві
Київ, Україна - 24 червня 2012: Тео Уолкотт Англії (L) бореться за м'яч з Алессандро Diamanti Італії під час їх УЄФА Євро 2012 чвертьфіналі гра на Олімпійському стадіоні у Києві
Київ, Україна - 24 червня 2012: Андреа Пірло Італії в дії під час гри УЄФА Євро 2012 чвертьфіналі проти Англії на Олімпійському стадіоні у Києві
Київ, Україна - 24 червня 2012: Алессандро Diamanti Італії забиває пенальті під час гри УЄФА Євро 2012 чвертьфіналі проти Англії на Олімпійському стадіоні у Києві
Київ, Україна-1 липня 2012: Маріо Балотеллі з Італії (в блакитному) контролює м'яч під час фінальної гри УЄФА Євро 2012 проти Іспанії на Олімпійському стадіоні в Києві, Україна