Дружні хлопчики відпочивають з тренером під час футбольних змагань — стокове фото

Дружні хлопчики відпочивають з тренером під час футбольних змагань — стокове зображення

Дружні хлопчики відпочивають з тренером під час футбольних змагань, впевнений чоловік-тренер дає поради, пояснює і розмовляє зі спортивними хлопчиками, на стадіоні

— Фото від romanchazov27

Та сама серія:

Молоді кавказькі футболісти на футбольному матчі на стадіоні, футболісти бігають, вправляються, змагаються
Молоді футболісти на футбольному матчі на стадіоні — стокове фото
Молоді бігові гравці на футбольному тренуванні. діти практикують європейський футбол на трав'яному полі на стадіоні. діти ведуть здоровий спосіб життя
Молоді бігові гравці на футбольному тренуванні — стокове фото
Молоді білоруські школярі грають у футбол на полі, стадіоні. хлопчики 8-9 років грають у футбол на спортивній траві, одягнені в спортивний одяг на футбольному матчі
Маленькі школярі грають у футбол на полі, стадіоні — стокове фото
Маленькі хлопчики насолоджуються перервою під час футболу або футболу на стадіоні, сидять на траві разом, розмовляючи, відпочивають перед грою
Хлопчики молодої дитини насолоджуються перервою під час футболу або футболу — стокове фото
Хлопчики тренуються з м'ячем перед спортивними змаганнями, вони готуються до матчу на стадіоні, 8-9 років діти в об'єднанні
Хлопчики тренуються з м'ячем перед спортивними змаганнями — стокове фото
Крупним планом фото м'яча в руках футболіста, обрізаний хлопчик в уніформі збирається грати
Крупним планом фото м'яча в руках футболіста — стокове фото
Спортивний хлопчик у формі м'яча, у нього є пенальті в цьому раунді. діти грають у футбол, змагаються на стадіоні, в полі
Спортивний хлопчик стукає м'яч, покарання — стокове фото
Група білошкірих хлопчиків, що розтягують ноги перед футбольним матчем на стадіоні, вони в спеціальній спортивній формі, займаються спортом і здоровим способом життя з дитинства
Група білошкірих хлопчиків, що розтягують ноги перед футбольним матчем — стокове фото
Група хлопчиків, які чекають на час грати у футбол на стадіоні, вони дивляться гру з увагою
Група хлопчиків, які чекають на час грати у футбол — стокове фото
Тренувальний і футбольний матч між молодіжними футбольними командами на стадіоні, хлопчики мають жорсткі змагання, біг і побиття футбольного м'яча
Тренування та футбольний матч між молодіжними футбольними командами на стадіоні — стокове фото
Група дітей, які займаються футболом на газоні. кавказькі діти штовхають футбольний м'яч на початковій школі. спорт, футбольна концепція
Група спортивних спортсменів, які грають у футбол — стокове фото
Дитяча футбольна команда на тренуванні, двоє хлопчиків практикують гру з футбольним м'ячем в студії. тренувальна футбольна сесія для дітей на футбольному таборі. молодий хлопчик вдосконалює навички дриблінгу
Дитяча футбольна команда на тренуванні — стокове фото

Та сама модель:

Впевнений футболіст навчає дітей хлопчиків на стадіоні. молоді білоруські хлопчики уважно слухають його, хочуть перемогти
Впевнений футбольний тренер навчає дітей хлопчиків — стокове фото
Маленькі діти футбольної команди зібралися перед фінальним матчем турніру, молоді футболісти заїкаються
Маленькі діти футбольної команди зібралися перед фінальним матчем турніру — стокове фото
Веселі хлопчики розважаються після перемоги у футбольній грі, маленькі діти обіймають один одного, сміються і посміхаються
Веселі хлопчики розважаються після перемоги в грі — стокове фото
Група щасливих бігових хлопчиків у футбольній формі відпочиває на спортивному полі, спортивні діти роблять перерву
Група щасливих бігових хлопчиків у футбольній формі відпочиває на спортивному полі — стокове фото
Молодий білий хлопчик з футбольним м'ячем рухається на фоні зеленої трави, хлопчик в уніформі в дії, бігає і грає з м'ячем
Молодий хлопчик з футбольним м'ячем рухається на фоні зеленої трави — стокове фото
Вид ззаду на щасливу веселу команду молодих футболістів, які святкують свою перемогу в грі, вони бігають і отримують задоволення
Вид ззаду на щасливу веселу команду молодих футболістів — стокове фото
Молода команда спортивних хлопчиків відпочиває під час футбольних змагань, кавказькі діти розмовляють, обговорюють, слухають тренера
Молода команда спортивних хлопчиків відпочиває під час футбольних змагань — стокове фото
Вид ззаду на хлопчика, який відпочиває під час футболу, спортивні діти на стадіоні
Вид ззаду на хлопчика, який відпочиває під час гри — стокове фото

Інформація щодо використання

Ви можете використовувати роялті-фрі фотографію "Дружні хлопчики відпочивають з тренером під час футбольних змагань" в особистих та комерційних цілях згідно зі Стандартною або Розширеною ліцензією. Стандартна ліцензія охоплює різні варіанти використання, включаючи рекламу, UI-дизайн, упакування продуктів, і дозволяє друк до 500 000 копій. Розширена ліцензія передбачає всі варіанти використання, що й Стандартна, з правом на безлімітний друк, а також дозволяє використовувати завантажені стокові зображення для сувенірної продукції, перепродажу товарів і безкоштовного поширення.

Ви можете придбати це стокове фото й завантажити його у високій роздільності до 7999x5333. Завантажено: 26 жовт. 2020 р.