Гра Англія v УЄФА Євро 2012 чвертьфінал Італія — стокове фото
Тільки для редакційного використання

Гра Англія v УЄФА Євро 2012 чвертьфінал Італія — Стокова редакційна фотографія

Київ, Україна - 24 червня 2012: Воротар Джанлуїджі Буффон Італії в дії під час гри УЄФА Євро 2012 чвертьфіналі проти Англії на Олімпійському стадіоні у Києві

— Фото від katatonia82

Та сама серія:

Київ, Україна-1 липня 2012: Рікардо Монтоіво з Італії (L) бореться за м'яч з Сергіо Бускетс з Іспанії під час фінальної гри УЄФА Євро 2012 на Олімпійському стадіоні в Києві, Україна
УЄФА Євро 2012 фіналу гра Іспанії проти Італії — стокове фото
Київ, Україна-11 червня 2012: Златан Ібрагімович зі Швеції (#10) бореться за м'яч з Євгеном Хачеріді з України під час проведення Євро-2012 гри на Олімпійському стадіоні в Києві
УЄФА Євро 2012 футбол гра України проти Швеції — стокове фото
Київ, Україна - 19 червня 2012: Златан Ібрагімовіч Швеції (C) в дії під час Євро-2012 грі проти Франції на Олімпійському стадіоні у Києві
Гра проти Швеції Франції УЄФА Євро-2012 — стокове фото
Київ, Україна - 19 червня 2012: Карім Бензема Франс (білий) забиває м'яч під час матчу Євро-2012 проти Швеції на Олімпійському стадіоні у Києві
Київ, Україна-11 червня 2012: Златан Ібрагімович Швеція реагує після оцінки проти України під час своєї гри УЄФА Євро 2012 на Олімпійському стадіоні в Києві
Златан Ібрагімовіч Швеції — стокове фото
Київ, Україна - 24 червня 2012: Портрет Енді Керрол Англії під час гри УЄФА Євро 2012 чвертьфіналі проти Італії на Олімпійському стадіоні у Києві
Київ, Україна - 24 червня 2012: Ешлі Янг з England (R) бореться за м'яч з Андреа Барцальї Італії під час їх УЄФА Євро 2012 чвертьфіналі гра на Олімпійському стадіоні у Києві
Київ, Україна - 15 червня 2012 року: воротар Андреас Ісакссон Швеції в дії під час УЄФА Євро 2012 матчу з англійцями 15 червня 2012 року у м. Київ, Україна
Воротар Andreas Ісакссон Швеції в дії — стокове фото
Київ, Україна - 24 червня 2012: Алессандро Diamanti Італії реагує після того, як забив пенальті під час гри УЄФА Євро 2012 чвертьфіналі проти Англії на Олімпійському стадіоні у Києві
Київ - 11 червня 2012: Johan Elmander Швеції (#11) бореться за м'яч з Олег Гусєв (#9) України під час їхньої гри УЄФА Євро 2012 на Олімпійському стадіоні у Києві
Київ, Україна-1 липня 2012: Леонардо Бонччі Італії (#19) контролює м'яч під час фінальної гри УЄФА Євро 2012 проти Іспанії на Олімпійському стадіоні в Києві, Україна
Київ, Україна - 24 червня 2012: Алессандро Diamanti Італії забиває пенальті під час гри УЄФА Євро 2012 чвертьфіналі проти Англії на Олімпійському стадіоні у Києві
Київ, Україна - 24 червня 2012: Андреа Пірло Італії в дії під час гри УЄФА Євро 2012 чвертьфіналі проти Англії на Олімпійському стадіоні у Києві
Київ, Україна-1 липня 2012: Андрес Іньєста з Іспанії (червоним) контролює м'яч під час фінальної гри УЄФА Євро 2012 проти Італії на Олімпійському стадіоні в Києві, Україна
Київ, Україна - 15 червня 2012 року: воротар Джо Харт Швеція (у червоному) бореться за м'яч з Глен Джонсон Англії під час їх УЄФА Євро 2012 гри 15 червня 2012 року у м. Київ, Україна
Гра проти Швеції Англії УЄФА Євро-2012 — стокове фото
Київ, Україна - 14 жовтня 2019: воротар збірної Португалії Руй Патрісіо під час кваліфікаційної гри Uefa Euro 2020 Україна проти Португалії на стадіоні "Нск Олімпійський" в Києві. Португалія програла 1: 2
Остаточний раунд Uefa Euro 2020: Ukraine - Portugal — стокове фото

Інформація щодо використання

Ви можете використовувати роялті-фрі редакційну фотографію "Гра Англія v УЄФА Євро 2012 чвертьфінал Італія" в особистих і некомерційних цілях за Стандартною ліцензією. Це стокове зображення може стати ілюстрацією для газетних і журнальних статей та публікацій у блозі. Зауважте, що редакційні стокові фотографії не можуть бути використані у рекламних або промо-матеріалах.

Ви можете придбати цю редакційну фотографію й завантажити її у високій роздільності до 4296x3010. Завантажено: 7 черв. 2016 р.